Szkoła Tańca FLESZ została założona w 2004 r. przez instruktora i choreografa - Mikołaja Kubiaka. Prowadzimy zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nauczamy pierwszego tańca weselnego dla narzeczonych. Oferujemy również zajęcia latino, jogi oraz aeroboxingu. Działalność prowadzona jest w czterech miejscowościach woj. Zachodnio-pomorskiego: Nowogardzie, Szczecinie, Pyrzycach, Lipianach oraz w Neubrandenburgu w Niemczech.

 

Placówki w których prowadzone są zajęcia:


 


 

 

Mikołaj Kubiak - absolwent Uniwerstytetu Szczecińskiego WZiEU, Dyplomowany instruktor tańca sportowego posiadający najwyższą międzynarodową klasę taneczną S.

Sędzia tańca sportowego. Wychowanek klubu AKTT Politechniki Szczecińskiej państwa Małgorzaty i Antoniego Grycmacherów. Współpracował z Operą na Zamku w Szczecinie, występował w musicalach "West Side Store" i "Melodie Broadway'u".

Sekretarz Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego oraz Zachodniopomorskiego Okręgu Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Właściciel Szkoły Tańca FLESZ. Prezes Nowogardziego Klubu Tańca Sportowego FLESZ.

 

 

Agata Kubiak - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego. Absolwentka Państwowego Ogniska Baletowego w Szczecinie, stypendystka Prezydenta Miasta Szczecina za szczególne osiągnięcia artystyczne. Współpracowała z Operą na Zamku w Szczecinie, występowała w operach, operetkach i musicalach. Dyplomowana instruktor gimnastyki, rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, tańca sportowego, Disco Dance, Disco Freestyle, Street Dance Show i Hip Hop. Posiada również państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć psychofizycznych i jogi. Jest wychowawcą i kierownikiem placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży, ukończyła kurs kierowników wycieczek szkolnych i obozów wędrownych. Jest instruktorem i choreografem w Szkole Tańca Flesz. Prowadzi zajęcia taneczne i fitness w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczecinie i Nowogardzkim Domu Kultury.

 

 

Tomasz Jóźwiak - absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego. Instruktor tańca towarzyskiego. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. 

Otwarty Mistrz Polski w 10 tańcach, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski Amatorów w 10 tańcach, Grand Prix Polski w tańcach standardowych oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego. Reprezentant kraju na arenach międzynarodowych. 

 

 

 

 

Marika Ostrowska - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wychowanka szczecińskiej Szkoły Tańca Astra Barbary i Jacka Porazików.

Do jej osiągnięć może zaliczyć: Trzykrotne Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej 14-15 lat, II-wice Mistrzostwo Polski w 10 tańcach w kategorii młodzieżowej, II-wice Mistrzostwo Polski i Mistrzostwo Polski w 10 tańcach kategorii Amatorów. Wielokrotnie reprezentowała kraj na Mistrzostwach Europy i Świata.

 

 

 

Zdjęcia w galerii.

 

 

Nauka tańca Szczecin

wszystkich chętnych

zapraszamy do tańca

design: Tomasz Stefaniak, wyczarował: NetMag

Szkoła Tańca FLESZ Mikołaj Kubiak Szczecin